DXSMART

Dxsmart jest innowacyjnym urządzeniem francuskiej firmy Starvac Group Technology. Urządzenie zostało stworzone na bazie ponad 40 lat doświadczenia w dziedzinie pielegnacji, zdrowia i urody oraz połączeniu zaawansowanej wiedzy technologicznej.

Urządzenie to bazuje na technologii System PULSE co ma zastosowanie w zabiegach modelowania sylwetki i bioliftingu. DxSmart ze względu na zróżnicowane głowice, poziom zassania do 800mBar oraz wewnętrzne drgania akustyczne pozwala pracować począwszy od warstwy naskórka po przez tkankę podskórną a na tonusie mięśniowym skończywszy.

Wspomaganie Lipolizy -> redukcja komorek tluszczowych, eliminacja tkanki włóknistej

Przywracanie prawidłowego krążenia krwi i limfy -> dzięki jednoczesnemu połączeniu działania drenującego i mikrostymulacyjnego zabieg wspomaga eliminację toksyn i odblokowuje tkankę podskórną

Poprawa ksztaltu sylwetki -> stymulacja włókien elastynowych powoduje wygładzenie oraz poprawę napięcia skóry

Pięknie rozświetlona skóra -> połączenie trzech efektów: poprawy napięcia (działanie odmładzające) regeneracji i drenażu

DxSmart jest specjalistycznych i niezastąpionym urządzeniem do zabiegów wyszczuplających na ciało oraz odmładzających na twarz.