MAKIJAŻ PERMANENTNY

LONG TIME LINER

Makijaż permanentny wykonywany metodą Long Time Liner  to niemiecka marka makijażu permanentnego obecnie nr 1 na świecie! dzięki której Kobiety mogą cieszyć się naturalnym i perfekcyjnym pięknem swoich brwi, ust i oczu w każdej chwili.

Conture make-up to nie tylko najlepszej jakości sprzęt, ale również, wykorzystanie nieorganicznych barwników mineralnych. Pigmenty Long-Time-Liner to jedyne barwniki do makijażu na świecie, które zostały uznane za produkty medyczne i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych zgodnie z przepisami UE 93//04 EWG.

Pigmenty wykorzystywane w makijażu są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego. Posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Barwniki te nie zawierają gliceryny.

Dzięki temu klient może mieć pewność, że barwniki nie wywołają alergii i innych skutków ubocznych.

Makijaż wykonany metodą Long Time Liner to najłagodniejsza i najdokładniejsza metoda makijażu trwałego na Świecie. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik zostanie wbity za głęboko pozostawiając trwały i nierówny makijaż.

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla Pań, które nie mają czasu, lub chęci na codzienne wykonanie precyzyjnego makijażu, a zależy im na perfekcyjnym wyglądzie w każdej sytuacji. Long Time Liner nie tylko wydobywa naturalne piękno rysów twarzy , ale również pomaga ją nieco udoskonalić.

Dopiero po dokładnym wykonaniu rysunku wstępnego

i akceptacji klientki, przystępuje się do precyzyjnego wykonania makijażu permanentnego metodą Long Time Liner Conture make-up.

OCZY

Nadaj swojemu spojrzeniu głębi! W zależności od potrzeb makijaż permanentny oczu można wykonać delikatnie zagęszczając linie rzęs. Jeśli natomiast na codzień używasz mocnej kreski, najlepiej sprawdzi się kreska dekoracyjna.

Przeciwskazania do zabiegu:

 • przechodzisz infekcję wirusową
 • jesteś chora na cukrzycę lub łuszczycę,
 • używasz preparatu na porost rzęs (na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić),
 • masz przedłużone lub zagęszczone rzęsy (należy je zdjąć przed zabiegiem),
 • masz infekcje lub choroby oczu,
 • jesteś w ciąży
 • przyjmujesz leki sterydowe

Pamiętaj, aby poinformować o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach.

Przed zabiegiem:

Przed zabiegiem makijażu permanentnego oczu warto zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry wokół oczu. Jeśli skóra wokół Twoich oczu jest wrażliwa i skłonna do podrażnień i opuchnięć warto abyś wcześniej przyjmowała kapsułki homeopatyczne z arniki. Wyśpij się dobrze przed zabiegiem i zadbaj o to, aby Twoje oczy były wypoczęte. Na kilka dni przed zabiegiem nie farbuj rzęs henną. Jeśli właśnie je ufarbowałaś, odłóż makijaż permanentny oczu w czasie o kilka dni.

Tuż po zabiegu:

Tuż po zabiegu Twoje oczy mogą być lekko opuchnięte, lekko zaczerwienione i będą sprawiać wrażenie zapłakanych. Opuchlizna szybko jednak mija i można wrócić do pracy i codziennych obowiązków.

Pielęgnacja po zabiegu:

Tuż po zabiegu oczy mogą być lekko opuchnięte. Opuchlizna szybko jednak mija i można wrócić do pracy i codziennych obowiązków.  Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna. Dotyczy to nawet delikatnego makijażu. Nie powinnaś się tym martwić, ponieważ w ciągu 4 do 7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Ze względu na wyłuszczanie się naskórka obowiązkowo należy wykonać drugi zabieg, podczas którego makijaż jest wzmacniany i nabiera ostatecznego kształtu. Przez kilka dni po zabiegu o pigmentowaną skórę należy dbać szczególnie delikatnie. Skóra poddana pigmentacji  nie wolno myć mydłem. Do pielęgnacji skóry pigmentowanej powinnaś używać tylko kosmetyków polecanych przez linergistkę, żadnych innych! Przed około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym oczu nie należy korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium. Dla swojego bezpieczeństwa nie używaj cieni i maskary do rzęs. Polecony przez linergistkę krem wklepuj w odległości 0,5–1cm od kresek. Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

BRWI

Idealny kształt brwi to rzadkość. Brwi rosną nie regularnie w łuku brwiowym, a z wiekiem robią się rzadsze. Wybierz makijaż permanentny rownież wtedy, gdy straciłeś włoski w łuku brwiowym  poprzez nieumiejętną depilacje lub w wyniku choroby.

Conture make-up to naturalny efekt gęstych, pięknych brwi. Makijaż naturalnie wtapia się i doskonale uzupełnia braki w łuku brwiowym oraz podkreśla jego kształt.

Przeciwskazania do zabiegu:

 • przechodzisz infekcję wirusową,
 • jesteś chora na cukrzycę lub łuszczycę,
 • w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwałaś twarz Botoxem lub kwasem hialuronowym,
 • jesteś w ciąży
 • przyjmujesz leki sterydowe

Pamiętaj, aby poinformować o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach.

Tuż po zabiegu:

Tuż po zabiegu skóra może być delikatnie opuchnięta lub zaczerwieniona. Jest to stan przejściowy, który szybko mija. Brwi permanentne tuż po zabiegu są bardzo wyraziste. Może wydawać Ci się, że są za mocne. Pamiętaj, że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o około 50%. Z tego względu konieczna jest druga wizyta podczas której kształt i kolor jest korygowany i jeśli trzeba wzmacniany.

Jak długo goją się brwi po makijażu permanentnym?

Całkowity proces gojenia się brwi wynosi około 14 dni. Po około 3 dniach od zabiegu zaczyna się wyłuszczać naskórek. W miejscu pigmentacji mogą pojawić się maleńkie strupki. Nie należy ich zdrapywać.

Czym smarować brwi po makijażu permanentnym?

Do pielęgnacji skóry po zabiegu używa się specjalnego kremu z witaminą E. Ilość wystarczającą do pielęgnacji brwi po zabiegu otrzymasz ode mnie

Krem wzmacnia ochronę skóry i nawilża ją. Dzięki niemu skóra goi się szybko a efekt makijażu pozostaje idealny.

Nie trzyj skóry i nie myj jej mydłem.

Pielęgnacja po zagojeniu:

Po zagojeniu skóry po zabiegu dbaj o nią nadal i nie pozwalaj na jej wysuszenie. Makijaż na dobrze nawilżonej skórze będzie lepiej wyglądał i utrzymywał się lepiej.

USTA

Makijaż permanentny ust to przede wszystkim idealny kontur ust. Dzięki makijażowi permanentnemu możesz wyrównać asymetrię ust. Makijaż permanentny ust z wypełnieniem to doskonała propozycja dla kobiet ceniących wygodę i perfekcyjny wygląd. Po zabiegu wystarczy jedynie delikatnie odświeżyć usta błyszczykiem i gotowe!

Przeciwskazania do zabiegu:

 • przechodzisz infekcję wirusową,
 • jesteś chora na cukrzycę lub łuszczycę,
 • masz aktywną opryszczkę na ustach (zabieg możesz wykonać 2 tygodnie od jej zagojenia),
 • w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwałaś usta Botoxem lub kwasem hialuronowym,
 • Twoje usta są suche i popękane,
 • jesteś w ciąży
 • przyjmujesz leki sterydowe

Pamiętaj, aby poinformować o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach.

Przed zabiegiem:

Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. . Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje. Podczas zabiegu naskórek ust ulega naruszeniu, co może uaktywnić opryszczkę. Dlatego przez 3 dni przed zabiegiem najlepiej jest przyjmować preparat przeciwwirusowy Heviran. Pomoże on uchronić Twoje usta przed wystąpieniem opryszczki. Lek należy przyjmować tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Przed zabiegiem zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust. Dobrze nawilżona skóra łatwiej przyjmuje pigment, makijaż permanentny lepiej się utrzymuje i rysunek jest bardziej dokładny. Jeśli planujesz optycznie powiększyć usta, zadbaj o skórę wokół nich.. Przed takim zabiegiem polecamy wykonanie kilku zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatnych peelingów, które wygładzą i nawilżą skórę wokół Twoich ust.

Tuż po zabiegu:

Twoje usta po zabiegu będą lekko opuchnięte a skóra wokół nich zaczerwieniona. Po kilku godzinach sytuacja wróci do normy. Nie przejmuj się, jeśli po zabiegu Twój kolor ust będzie ciemniejszy niż oczekiwałaś. To naturalne, nawet w przypadku delikatnego makijażu. W ciągu 7 dni makijaż wyłuszczy się i jego barwa stanie się jaśniejsza nawet o 50%. Dlatego tez obowiązkowa jest druga wizyta, na której makijaż permanentny ust jest uzupełniany i korygowany.

Pielęgnacja po zabiegu:

Po zabiegu makijażu permanentnego ust przez 3 dni przyjmuj jeszcze preparat przeciwwirusowy Heviran, który będzie chronił Cię przed opryszczką. Pamiętaj, aby szczególnie dbać o okolice ust. Nie mocz, nie trzyj i nie dotykaj ust. Dbaj o ich higienę. Nie powinnaś myć ich mydłem. Stosuj tylko kosmetyki polecone przez linergistkę. Nawilżaj usta i smaruj je kilka razy dziennie kremem z witaminą E firmy Long-Time-Liner®, który po zabiegu otrzymasz od linergistki. Po kilku dniach krem z witaminą E możesz zastąpić Shea Lip Balm firmy Long-Time-Liner®. Po każdym posiłku dezynfekuj usta – polecamy to zwłaszcza osobom, które maja skłonność do występowania opryszczki. Przed około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym ust nie należy korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium.