Pro Xn Antioxidant Therapy

Zdrowa skóra to lepsze rezultaty zabiegów

ANTIOXIDANT THERAPY to innowacyjna, silnie skoncentrowana formuła wykorzystująca wysoką bioaktywność Ksantohumolu. Jego właściwości znacznie przewyższają witaminę C (30 krotnie) oraz resweratrol (200 krotnie).

Zabiegi z użyciem PRO XN przyjmują różną formę i dostosowywane są do indywidualnych potrzeb pacjentów:

– Zaburzony płaszcz hydrolipidowy

– Anti-age

– Trądzik

– Przebarwienia

– Po inwazyjnych zabiegach

– Trądzik różowaty

– Atopowe zapalenie skóry

– Problemy łuszczycowe

pro xn szczecinZabieg stopień I

Zabieg oparty jest o glukonolakton i kwas azealinowy. Unikalne połączenie kwasów o działaniu przeciwzapalnym zapewnia delikatny resurfacing skierowany szczególnie do terapii skór wrażliwych i zaburzonych chorobowo. Glukonolakton aktywuje syntezę niezbędnych lipidów (ceramidów i fosfolipidów), zapewniając ochronę skóry oraz przenosi cząsteczki wody w głąb skóry, przyczyniając się do utrzymania jej odpowiedniej wilgoci. Kwas azealinowy wykazuje działanie przeciwbakteryjne i rozjaśniające, dzięki czemu łagodzi objawy trądziku pospolitego i różowatego oraz wyrównuje koloryt skóry.

Zabieg stopień II

Terapia o działaniu silnie biorewitalizujacym bez podrażnienia i złuszczenia. Zabieg oparty o działanie estru kwasu retinowego. Novel Peel łączy przeciwstarzeniowe i stymulujące działanie retinoidu z kwasem traneksamowym i azealinowym o silnych właściwościach rozjaśniających, przeciwzapalnych i nawilżających.

Zabieg stopień III

Głęboko biostymulacja połączona w jednej procedurze zabiegowej z mezoterapią mikroigłową. Zabieg oparty o działanie retinoidu nowej generacji- ester kwasu retinowego. Nowatorski retinoid to składnik przeciwdziałający starzeniu skóry, zapewniający działanie retinolu o znacznie niższym potencjale podrażnienia.

Acne Rescue Treatment

Terapia skóry problematycznej z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem i przebarwieniami pozapalnymi.

Procedura zabiegowa działa na cztery główne czynniki wpływające na zapalenie jednostki włosowo-łojowej: nadmierne wydzielanie łoju, hiperkeratynizacja, kolonizacja Propionibacterium Acne, pobudzenie miejscowej odpowiedzi immunologicznej.

Laktoferyna posiada wielokierunkowe działanie przeciwstarzeniowe, protekcyjne i regulujące. Wpływa na stabilizację i przywrócenie równowagi prawidłowego mikrobiomu skóry oraz stymuluje procesy naprawcze. Wzbogacenie formuły o kondycjonujący kompleks aminokwasów i złoto koloidalne wzmacnia właściwości regeneracyjne oraz zwiększa zdolność zatrzymywania wody w skórze, stwarzając optymalne warunki do jej prawidłowego funkcjonowania i zachowania zdrowego wyglądu.

 

Zabiegi z użyciem preparatów PRO XN przywracają prawidłową fiziologię skóry oraz działają przeciwstarzeniowo poprzez:

* zapobieganie uszkodzeniom struktur komórkowych wywołanych przez wolne rodniki i tlen singletowy

* regenerację skóry i odnowę komórkową

* ochronę i odbudowę bariery hydrolipidowej

* przywrócenie równowagi mikrobiomu skóry

Skóra po zabiegu staje się głęboko nawilżona, doskonale zregenerowana, perfekcyjnie wygładzona, mniej podatna na działanie wolnych rodników i przedwczesne starzenie się skóry

Przeciwwskazania

* Aktywne stany wirusowe skóry ( opryszczka, brodawki skóry)

* Skóry ze stanami alergicznymi i grzybicznymi

* skóra, bezpośrednio po depilacji/goleniu, z wszelkimi otarciami/uszkodzeniami * Do zabiegu ( ANTI – AGE) wzbogaconego o retinol przeciwwskazaniem jest ciąża i karmienie piersią

 

Dla optymalnych efektów zalecane są produkty do użytku domowego w zależności od wskazań

ANTIOXIDANT THERAPY

pro xn antioxidant therapy szczecin 

ilnie skoncentrowana formuła wykorzystująca wysoką bioaktywność Ksantohumolu w połączeniu z komplementarnie działającymi składnikami, które przywracają prawidłową fiziologię skóry oraz działają przeciwstarzeniowo poprzez:

• zapobieganie uszkodzeniom struktur komórkowych wywołanych przez wolne rodniki i tlen singletowy

• regenerację skóry i odnowę komórkową

• ochronę i odbudowę bariery hydrolipidowej

• przywrócenie równowagi mikrobiomu skóry

WSKAZANIA: 

• skóra sucha, ścieńczona

• zmniejszenie sprężystości i gęstości skóry

• teleangiektazje

• nierówny koloryt

LF Master 

pro xn lf masterSpecjalistyczne serum wykorzystujące potencjał laktoferyny jako białka o znanym i udokumentowanym działaniu.
Laktoferyna posiada wielokierunkowe działanie przeciwstarzeniowe, protekcyjne i regulujące. Wpływa na stabilizację i przywrócenie równowagi prawidłowego mikrobiomu skóry oraz stymuluje procesy naprawcze.

WSKAZANIA: 

• łagodzenie zmian o charakterze trądziku pospolitego

• normalizacja procesów regeneracji uszkodzonego naskórka

6%

BRIGHT UP THERAPY

pro xn bright up therapy Lekka emulsja łącząca właściwości antyoksydacyjne, rozjaśniające i wygładzające. Wielopłaszczyznowe działanie emulsji zostało osiągnięte poprzez zastosowanie składników zarówno chroniących komórki naszej skóry przed stresem oksydacyjnym (kompleks Ksantohumolu) jak i stymulujących procesy naprawcze (ester kwasu retinowego 1,5%)

WSKAZANIA: 

• ochrona komórek skóry przed procesami starzenia
• wyrównanie kolorytu i struktury naskórka
• rprzebarwienia oraz zapobieganie powstawaniu nowych
• przygotowanie skóry do peelingów chemicznych oraz silnych kuracji gabinetowych
pro xn zima